OKNA I DRZWI

84-240 Reda, ul. Drogowców 1, woj. pomorskie
tel./fax 58 678 72 91
STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
NASZE REALIZACJE
REFERENCJE
KONTAKT I LOKALIZACJA
Oferta: O firmie Euro-Standard Sp. z o.o.
Szanowni Państwo

Firma P.P.U.H. Euro-Standard powstała w 1995 r. Od początku swojej działalności współpracuje z firmami z branży budowlanej.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu indywidualnych klientów, rozszerzyła swoją działalność o produkcję okien i drzwi drewnianych, PVC i ALU. Dzięki bardzo dobrej znajomości procesu technologicznego, wyroby naszej firmy reprezentują najwyższą jakość. Możemy pochwalić się bogatą gamą kolorystyczną naszych okien i drzwi.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, co pozwala nam inwestować w nowoczesne maszyny i urządzenia, które pozwolą udoskonalić nasze wyroby. Zatrudniamy pracowników o najlepszych kwalifikacjach, co świadczy o wysokim poziomie naszych usług.

Chcąc sprostać wymaganiom klientów, staramy się systematycznie poszerzać swoje wzornictwo. Realizujemy z powodzeniem zamówienia dla inwestorów zagranicznych i mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej siedziby w Redzie. Zrobimy wszystko aby byli Państwo usatysfakcjonowani i zadowoleni zamawiając w Euro-Standard drzwi i okna do swoich domów.


Właściciel       

Jarosław Lange 

 
PRODUCENT OKIEN I DRZWI :: DREWNO :: PVC :: ALU :: POMIAR :: WYCENA :: DORADZTWO :: TRANSPORT :: MONTAŻ
infocity 2006-2011